Страхування

Подорожі — це завжди щось нове, бажане і довгоочікуване, а часом і несподіване. Ми всі так любимо новизну відчуттів і вражень, які відкривають нові горизонти, сюрпризи, які там і тут чекають нас на відпочинок. Подорожі неможливі без легкої частки ризику авантюризму, які надають такий чарівний смак кожної нової поїздці.

У той же час, щоб цілком і повністю отримувати задоволення від підкорення нових берегів, необхідно бути впевненим у тому, що навіть в непередбаченій ситуації Вам доступний чіткий і налагоджений механізм усунення виникаючих проблем, гарантія недоторканності Вашого здоров’я. Саме тому всім своїм клієнтам ми радимо користуватися послугами перевірених і зарекомендували себе з кращого боку страхових компаній зі світовим ім’ям.

Для потреб туристів найчастіше виконуються такі види страхування: • Медичне страхування. В основному має на увазі оплату медичних витрат: швидка медична допомога, невідкладна стаціонарне лікування, невідкладна амбулаторна допомога. Також можливий розгляд і включення в страховку додаткових страхових випадків і умов. Якщо у Вас є дана туристична страховка, Ви можете звернутися в цілодобову страхову компанію, професіонали зроблять все, щоб Вам допомогти.

Якщо ви подорожуєте з дітьми або відправляєте на відпочинок своїх батьків можна забронювати додаткову страховку на більш велику програму. Також страховий поліс необхідний при замовленні у нас тільки авіаквитків, її можуть попросити пред’явити в аеропорту. Працюємо з декількома надійними і перевіреними партнерами, тому завжди можемо запропонувати мінімальну ціну і високу якість.

Для того, щоб прорахувати страховку на необхідні дати і інші умови, телефонуйте за тел .:
+38 (096) 530-14-52
+38 (050) 755-39-45
+38 (044) 38-436-38

або пишіть запит на пошту info@bonus-tour.com.ua.

Ми завжди дбаємо про безпеку своїх туристів і Завжди раді бачити Вас в нашому офісі!

 

Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами в найближчий час!

Добавить отзыв