Бонусні карти

Бонусна програма лояльності клієнтів

Правила участі в Програмі лояльності

Програма лояльності — це система взаємовідносин компанії Бонус Тур і клієнта — учасника програми, за допомогою якої такий клієнт отримує право на додаткові можливості у вигляді балів.
Кожен учасник Програми лояльності отримує індивідуальну бонусну карту для ідентифікації такого учасника в Програмі, на рахунок якої будуть нараховуватися бали.
Учасник програми-це клієнт нашої туристичної фірми Бонус Тур — власника Програми, який мінімум один раз придбав тур / авіаквиток / страховку / оформив візу в нашій турфірмі і отримав бонусну карту, тим самим підтвердивши свою участь в Програмі лояльності.

Порядок отримання бонусної карти-придбання / оформлення клієнтом мінімум 1 раз туру / авіаквитка / страховки / візи у нас в агенстві Бонус Тур.

Порядок нарахування балів на бонусну картку за привід друга:
Якщо за рекомендацією учасника за придбанням / оформленням туру / авіаквитка / страховки / візи в турфірму Бонус Тур звернеться новий клієнт, який раніше не здійснював покупки в нашій турфірмі, то на рахунок бонусної картки учасника, який зробив рекомендацію, будуть нараховані бали в розмірі 1% від вартості придбаного / оформленого новим клієнтом туру / авіаквитка / страховки / візи.

Важливо для всіх учасників Програми:

1. Бали, нараховані на картку учасника, при їх невикористанні підсумовуються і накопичуються, і можуть використовуватися в будь-який момент учасником при купівлі наступного туру / авіаквитка / страховки / візи.
2. Учасник програми не може подарувати (передати) всі свої бали або їх частину будь-якій третій особі.
3. При проведенні турфірмою Бонус Тур інших акцій і знижок сумарна максимальна знижка на тур, включаючи бонуси, не може перевищувати максимальної комісії, яку надає Туроператор турфірмі Бонус Тур.
4. Турфірма Бонус Тур залишає за собою право вносити зміни в правила участі в Програмі.
5. Незнання даних правил не є підставою для пред’явлення будь-яких претензій з боку клієнтів турфірми Бонус Тур.

З повагою і побажаннями гарного відпочинку,
Турфірма «Бонус Тур»

Введіть номер своєї карти та дізнайтесь про свої бонуси

Дякуємо!
Ми зв’яжемося з вами в найближчий час!

Добавить отзыв